Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Urszulinie

Osiągnięcia

Rok Szkolny 2017/2018

Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego za wyniki w nauce

Filip Dynos klasa III b

Najlepsi uczniowie w I semestrze:

 

Klasa I a

Michał Tomaszewski

Maciej Szczepanik

Krzysztof Kubik

Maja Szczygieł

Oliwia Trzcinka

Amelia Lewandowska

Malwina Łopąg

 

Klasa I b

Emilia Banachewicz

Martyna Choma

Marta Majewska

Nikola Majewska

Kacper Stankiewicz

Franciszek Grzegorczyk

Zuzanna Kulczycka

Filip Perchuć

 

Lena Łuszczewska

Klasa II

Dominika Rzepiela,

Lena Grzywaczewska

Adam Hola,

 

Klasa III a

Bartosz Czajkowski

Anna Grzywaczewska

Zofia Grzywaczewska

Maja Kubik

Jakub Kunach

Jagoda Kaszewska

Adrian Grzegorczyk

Filip Adamczuk

Klasa III b

Laura Dragan

Jakub Krycka

Wiktoria Chmielewska

Sandra Kikłowicz

Dawid Mikusek

Julia Mazur

 

Najlepsi uczniowie w Szkole Podstawowej
im. Prof. Alfreda Lityńskiego w Urszulinie w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia ocen

1

Tomasz Szczepanik

IV b

5,41

2

Anna Krycka

V

5,33

3

Julia Adamczuk

IV a

5,25

4

Karolina Słoboda

V

5,25

5

Oliwia Lewandowska

VI a

5,1

6

Piotr Stolarczyk

VI a

5,1

7

Jagoda Raduj

IV a

5,08

8

Stefan Mendel

IV b

5,08

9

Oliwia Kamela

IV a

5

10

Natalia Woch

IV a

5

11

Nikita Zajączkowska

IV b

5

12

Gabriela Prill

V

5

13

Julia Szczepanik

VI a

5

14

Michalina Olszewska

VII b

5

15

Piotr Szadkowski

VII b

5

16

Amelia Grzegorczyk

VI a

4,9

17

Wiktoria Kociuba

VI a

4,9

18

Elżbieta Urban

VI a

4,9

19

Marta Atymiuk

V

4,83

20

Dominika Grzywaczewska

IV a

4,75

21

Dawid Gołoś

IV b

4,75

22

Wiktoria Ordowska

VI a

4,75

23

Alicja Czajkowska

V

4,66

24

Jan Czekirda

V

4,58

25

Paweł Gorajski

VI b

4,58

26

Anastazja Grzegorczyk

VII b

4,5

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia ocen

27

Krzysztof Artymiuk

VII b

4,5

28

Hubert Radko

VII b

4,5

29

Jakub Rutkowski

V

4,4

30

Wiktoria Kędzierska

VI b

4,36

31

Julia Zuzańska

VI b

4,33

32

Kinga Szelewicka

V

4,27

33

Justyna Zacharska

V

4,2

34

Michał Gorajski

VI b

4,16

35

Dominik Tawfik

VII a

4,15

36

Kacper Grzywaczewski

VII a

4,14

37

Michał Brzozowiec

VI b

4,1

38

Lena Górecka

VI b

4,1

39

Dominika Wasilewska

VII a

4,07

40

Jakub Latała

VII a

4

 

 

 

Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i powyżej otrzymują stypendium za wyniki w nauce.

 

 

Najlepsi uczniowie w Szkole Podstawowej
im. Prof. Alfreda Lityńskiego w Urszulinie w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018

ODDZIAŁY GIMNAZJALNE

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia ocen

1

Piotr Prill

III a

5,13

2

Piotr Przybylski

II a

5,07

3

Filip Dynos

III b

4,90

4

Wiktoria Aftyka

III a

4,88

5

Aleksandra Golan

II a

4,86

6

Wiktoria Góra

III b

4,80

7

Dominika Kruk

III b

4,80

8

Kinga Brzozowiec

II b

4,71

9

Jakub Flor

II a

4,71

10

Weronika Cygan

II b

4,57

11

Julia Grzywaczewska

II a

4,50

12

Grzegorz Miazio

II b

4,42

13

Albert Grzegorczyk

II b

4,35

14

Izabela Brzezicka

III b

4,30

15

Weronika Pałka

II a

4,28

16

Natalia Pytka

II b

4,21

17

Andżelika Łoś

III a

4,13

18

Hubert Kolasa

III a

4,06

Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i powyżej otrzymują stypendium za wyniki w nauce.

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego:

Wiktoria Aftyka

 

 

ZAŁĄCZNIKI:

								

Rok szkolny 2016/2017

Utworzono dnia 19.12.2017, 12:26

Zegar

Kalendarium

Sierpień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny