Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Urszulinie

Pracownicy

Nauczyciele Zespołu Szkół w Urszulinie w roku szkolnym 2019/2020

1. Sylwester Adamski - dyrektor Zespołu Szkół w Urszulinie - geografia,

2. Tomasz Chibowski - wicedyrektor Zespołu Szkół w Urszulinie - informatyka, matematyka

3. Henryka Artymiuk - przedszkole grupa 4 latków,

4. Katarzyna Dec - przedszkole grupa 3 latków,

5. Katarzyna Redzik - przedszkole grupa 3 latków i 4 latków, 

6. Anna Olszewska Myć - oddział przedszkolny grupa 0 "a",

7. Barbara Jurko - oddział przedszkolny grupa 0 "b",

8. Małgorzata Sielaszuk - oddział przedszkolny grupa 0 "c",

9. Anna Szczepanik -  klasa I "a",

10. Elżbieta Dorosz - klasa I "b"

11. Danuta Chwedoruk - klasa II "a"

12. Grażyna Warchocka - Klasa II "b"

13. Barbara Martysiuk - klasa III "a",

14. Iwona Lewandowska - klasa III "b",

15. Andrzej Stefanowicz - klasa IV  - historia, wiedza o społeczeństwie,

16. Jolanta Stefanowicz - klasa V "a" - język rosyjski, język polski

17. Izabela Kupisz -  klasa V "b" - plastyka, muzyka,

19. Agnieszka Cygan - klasa VI a"  - język angielski,

20. Mariola Sagan - klasa VI b"- język polski,

21. Marzanna Solarska - klasaVI "c"  - biologia, chemia, edukacja dla bezpieczeństwa,

22. Mirosław Chudzik - klasa VII - wychowanie fizyczne,

23. Janina Chibowska - klasa VIII "a" - język polski,

24 Mariusz Kloc - klasa VIII "b" - historia i wychowanie fizyczne,

25. Urszula Dynos -  wychowanie fizyczne,

26. Ewa Melańczuk - geografia, przyroda, świetlica,

27. Monika Paterek - Chojnacka - fizyka,

28. Marta Mazurek - język angielski,

29. Nikodema Misztalska - technika, informatyka, wdż,

30. Sylwia Skurak - świetlica,

31. Izabela Lewis - język angielski,

32. Izabela Zacharska - matematyka,

33. Wioletta Czarnecka - matematyka,

34. Anna Kukawka - religia,

35. Kinga Kiryk - religia

36. Joanna Woźnica - język niemiecki

37. Anna Paciorkowska - pedagog,

38. Barbara Bądaruk - logopeda, bibliotekarz

39. Dorota Majewska doradztwo zawodowe

Pracownicy administracjii

1. Żaneta Grabowicz - sekretariat,

2. Jolanta Herdy - kadry,

3. Justyna Kuter - główna księgowa,

4. Katarzyna Szadkowska - księgowość,

5. Ewa Sarama - kierownik administracyjno gospodarczy,

6. Marianna Kruk - intendent.

Pracownicy obsługi

1. Krystyna Chudzik,

2. Grażyna Grabowska,

3. Zbigniew Wach,

4. Małgorzata Szczepanik,

5. Aneta Rutkowska,

6. Barbara Ostrowska

7. Teresa Rejzner,

8. Joanna Józefczuk,

9. Małgorzata Dudek,

10. Grażyna Wach,

11. Marek Mazurek,

12. Jan Kruk,

13. Leszek Marciniak,

14. Mariusz Gontarz,

15. Barbara Chudzik,

16. Monika Gnyp,

17. Judyta Szadkowska.

Asystenci i pomoc nauczyciela

1. Elżbieta Bedłuszak

2. Agnieszka Mazur

3. Marlena Siedlecka,

4. Karolina Krasucka,

5. Anna Kołodziej,

6. Renata Wierzchowska.

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Sierpień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny